19.08.2009 Surfilaager saares I päev: Väike väin, Poison 5.4, eagle 101, uim JP 30 cm

Täna algas chicade ja tartukate (või gringo;)) rühma surfilaager. Meie Siimuga startisime kõige varem saarde ja saime endale peatuse Väikses väinas teha.

Loode-põhja tuul, 8-9 m/s.
Täpselt nagu rusikas silmaauku räägiti surfi jutukas Väiksest väinast kui surfispotist, otsustasime selle koha enda jaoks kohe ka avastada. Viiese praamiga üle ja pool seitse merel. Rigamisplats on nendes nö aasade moodi parkimisplatsides küll kehvakene – väga kivine, pealeminek kah kivide vahelt, kuid sõidutee lähedal aasadest kuni 5 m eemal ei tuvastanud me ühtegi kivi. Põhi on pigem savi-muda segune ja pehme, veids oli rohtu ka. Surfasime Kuivastust tulles paremal kaldal ning rigasime esimesel parkimisplatsil, teiseni päris välja ei sõitnud, kuid Muhuni sõitsin kogu aeg välja. Kogu aeg olid jalad põhjas, kui sisse käisin ja ca rinnuni vesi. Ühe kivi Siim tuvastas autoga mööda sõites, see oligi ca teise parkimisplatsi juures.
Tuult oli minu 5.4 jaoks nibin-nabin, kuid pagitas korralikult ja nendega sai ilusti käima.
Manöövrite või trikkide õppimise koht, kuna vesi ikka täitsa sile :). Vees ca 40 mintsa, sest chicade ja tartukate surfilaager oli algamas ja inimesed mööda saart laiali.
Esimesel õhtul oli kogunemine, lõpuks kogunes ka saare rahvas meitele ja kogu elutuba oli rahvast täis. Väga vahva õhtu oli, rahvas klappis omavahel super hästi.
Neljast magama.