Jaanisurf Sõrve säärel / 2015

Sai ka täna üle pika aja asjad vette kastetud, vanasti ikka oli hooaja avamine märtsis-aprillis, nüüd jaanipäeval. Aastad ja põngermannid on oma töö teinud;). Mõnus oli jälle lauale saada, isegi jibe tuli välja, kuigi suht kohapeal, aga hea seegi. Kui ikka vette ei saa, siis arengut ka ei ole. Õnneks on surfiga ka nii, et oskused päris ära ei kao, et glissata, veestarte ikka teha oskan, kuid nüanssides annab vähene surfamine tunda küll. Vahepeal tekkis mõnus hasart, kuna kõik sõitsid suht koos, kuid ega ma gaasipedaali veel üles ei leidnud. Chop-hope proovisin ka mõned korrad, aga siis kui tuult tõstis ja kui tuul rohkem kaasa aitas, siis väga ei julenud. Üldiselt on põngermannid mind rohkem ettevaatlikumaks teinud. Aga eks julgust tulebki tagasi harjutada…ja praegu rohkem sõrves ja väinal jms lihtsates kohtades sõitmas käia:) ja jibe ja duck jibe õpingutega jätkata, tacki proovisin ka korra, aga no sellest ainsast korrast ei saanud asja ja rohkem ei olnud vaja ka kõrgust võtta.
Mõnus on ikka merel olla, ükskõik, mis ilm on, peaasi, et puhuks ja täna tuule puudust ei olnud. Vihmapilvega keerati ventiil muidugi põhja ja mõistlikum oli puri Siimule edasi anda.
Ja tore, et meid ka nii palju merel oli, turistidel oli ka kohe huvitavam 😉
Kokku vees ca tund.
Freewave 95
4,0 Manic

(Vaatasin täna ise ka oma blogi ja ei saanud üldse enam aru, mis aastatest jutt käib. Lisasin nüüd mõnedele aastanumbrid selguse huvides juurde. Alates 2010 aasta sügisest on ikka väga vähe merele saadud)