Uus surfispot – Muuga sadama kõrval Randveres, Alpha 5.4, freewave 95

Kuna puhus kirdest oli plaan minna Salmistusse, kuid Randvere avastamine tundus isegi ahvatlevam, eriti arvestades, kui hilja saime kontorist minema. Ilmselt ei tohi seda kohta kiitma hakata, sest Püünsi laulupidusid, ei kannataks see koht kuidagi välja. Kui merele veel kuidagi mahutaks, siis rigama ja eriti just autot parkima küll kohta pole.

Võrreldes Harilaiuga oli murdlaine ees väga pehme. Alguses peale minnes oli just ees tuult vähem, hiljem tõstis ühtlasemaks tagasi ja ees murdlaine vahele tekkisid ilusad liinid, kus oli nüüd ka tuult.
Esimene jibe merel kohe tehtud ja siis ei tulnud enam midagi välja, lõpuks hakkas jälle looma. Üldiselt oli tagapool nii piisavalt chopine, et ma eriti ei jälginud, kus jibema hakkan, kas laine alt-pealt-keskelt. Enamasti tulid jibed kohapeal, kuid ühel korral sain lainega nii hästi, et peaaegu kogu jibe oli peaaegu glissis;).
Pean oma lauaga ilmselt veelgi rohkem lainetes käima, sest asend tahab parandamist. Kiirust tundub vähe ja spinni tahab ka jube kergelt minna.