Uue talvise kalipso test. 15.09.2010. Rohuküla, 5.4 Poisin, freewave 95

Esimest korda uue kalipsoga merel – ostsin endale meeste 6 kalipso (päris täiskuiv ei ole, kuna lukk laseb läbi), sest naistele ei olnud ühtegi normaalset kalipsot :(, tahtsin ilmtingimata, et varrukaotstes oleks kummiribad ja selliseid minu numbriga ei olnud. Nüüd siis kannan XS meestekat, kus kätemuskel saab veel jõudsalt kasvada, küll aga mitte tagumik, see tundub XS mehel ikka päris väike ja prink olevat :).

Sel aastal minu meelest esimest korda Rohukülas, kuigi Aive oli just maha tulnud, kuna tuul oli ära kukkunud, sai tunnikese ilusti sõita. Täitsa käsitlematult harjumatu on jälle talvevattidega sõita, midagi ei kuule ja ei tunneta. Kindad viskasin lihtsalt lõpuks minema, sest paljaste kätega on haarduvus mastist ikka palju parem, sussid jäid jala-aasa kinni, kuid neid ma ikkagi jalast ära ei visanud, siis oleks kurguga selleks aastaks ilmselt korras olnud.

Tasapisi läks enesetunne paremaks ja mõned manöövridki hakkasid välja tulema. Kokkuvõtteks tore sissejuhatus külmemate ilmade surfiks.