Surfilaager

Sel aastal kohe pikk puhkus surfilaagri ajal, sai ikka kohe esimesel päeval kohale mindud, nii kui uksed avati :). igatahes tundus parem mõtte 30-kraadise kuumusega vees passida, kui kontoris laua taga.

Kolmapäev: Telklaagri pidulik avamine
jõudsime pärastlõunal kohale, seadsime oma telklaagri paika, käisime ujumas, võtsime väikse rummi – ühesõnaga nautisime elu. Surfiasju veel kokku ei riganud.

Neljapäev: Sai kõikide teiste kamadega surfatud (enamasti ainult tiksutud): Siimu varustuse, Tibbuka õemehe varustuse, Mihkli varustusega päris palav päev ja kõige rohkem kannatas vees olla. tuult natuke, selline formula ilm, vahepeal sai ka suurema freeride varustusega käima. Esimest korda nägin eestis pilti, kus pea kõik surfarid olid vees tavaliste ujumisriietega ja ilma kalipsota. Täiesti käsitlematult soe vesi ja ilm. Päev kestis hommikuni.

Reede: 5.4 Poison, 95 freewave
ainuke päev, kus lubati tuult. hommikul läbi une kutsuti naiste võistlusele, aga kuna ma ikka sõidan ainult väikeste asjadega, ei hakanud telgist välja pugema, siis kui välja sain, läks juba merele minemisega kiireks – asjad vaja kiirelt tassida telklaagrist randa. Eks mul oli abimehi ka:)
Kuna ikka käsitlematult soe, surfasin lycra ja sortsidega – väga-väga mõnus on surfata ilma “ahistava” kalipsota. Kui kivisid ja ohjeldamatul hulgal surnud ogalikke rannas mitte arvestada, oli mõnus surfikoht. Tegelikult kivid mind ei häirinud, kalda alla ei surfanud ja merel ma neid ei näinud. Isegi, kui Haapsalu suunas välja sõites, keset merd laine murdumise kohas pidavat olema madalik, siis üle surfates ei saanud midagi aru. Paras 5.4 päev, isegi jibe ja paute tuli välja. Kui kolmandat korda vee peale tagasi läksin, oli ees laine korrapärasemaks muutunud ja eriti mõnus tundus.
Meie telklaagris oli täna avatud uste päev ja nii mõnigi uus laagriline arvas, et see on telkimiseks parim koht. Täitsa vahva punt sai kokku.

Laupäev: Kairi ja Veljo varustus
täna jälle tuuletu päev, sai ujuda ja niisama tiksutud nii rannas, kui ka vees ja õhtul ka veidi. Brasiillaste rannamuss on ikka väga mõnus – ideaalne koht ja hea muusika, tuul oli ka eile…muud justkui vaja polekski 🙂

Pühapäev:
ujumine, pakkimine ja Mihkli autovõtmete otsimine

Saigi sel korral surfilaager jälle läbi, hakkame siis uut ootama 🙂