Nasva laguun, 4.7 manic, 3.3 manic, freewave 95 / 2012

Aega läks 19 kuud, mõni nädal, päev ja tund ja saingi uuesti merele:)
Kohale jõudes väga palju tuult ei tundunudki, aga igaks juhuks suuremat kui 4.7 rigama ei hakanud. Siim rigas, mina sikutasin kalipsot selga. Keset suve 6-se kalipso ja mütsiga oli veids naljakas, aga ega ma esimest korda selle hooaja viimaseks jätta tahtnud. Päikse asemel sadas ju hommikul vihma.
Esimene error tekkis kaldastardiga, kui hakkasin mastijalga esimesena lauale tõstma, aga mingis ajusopis oli ikka õige asend meeles :).
Madalikest mööda tiksutud, trapetsisse ja hetkeks tundus, et jala-aasad on kokku kuivanud, et talvesussid ei suuda neisse pugeda. Paar triipu 4.7-ga, kus proovisin surfitunnet tagasi saada ja õiget asendit ja siis keerati kraanid lahti, hetkega oli hullult palju. Eriti raju oli allatuult sõita, uks täiesti lahti ja üritasin ületõmbamist vältida.
Kaldale, Siim aitas ja rigas 3.3, õrnalt ka ei mäleta selle setingut.
Kairikas ja Madis jätkasid esialgsete purjedega.
Hullult mõnus oli jälle surfata!!!:D 3.3-ga tuli ka jibe välja! Üldiselt sõitsin nii, et iga kahe otsa kohta proovisin sügavamas otsas jibe ja teises otsas veids passisin – ega see vankriga kärutamine ja mitteregulaarne jooksutrenn ju surfi jaoks veel võhma anna, nüüd tuligi puhkehetki vahele pikkida. Eriti just peale veestartide tegemist. Ülepurjestuses sõitmisega ka väga “sina”-peale ei saanud, ületõmbamisi tuli ikka ette.
Ja kui tuult veel juurde keerati, otsustasin esimeseks korraks lõpetada, allatuult oli ikka jälle raju sõita, uks täitsa lahti, aga no vahet polnud mitte mingisugust :). Madis võttis 3.3 ja proovis sellega micky-purjega sõbraks saada:)
Kokku vees ca 30-40 mintsa, õnneks juba lubab ka järgmiseks nädalaks tuult 😉
Tuul: 16-17 m/s