31.08.2009: Püünsi 4.0 manic ja 77 L freewave, Combat 4.7 ja eagle 101, uim JP 30 cm

Enda suureks üllatuseks olen ma varsti 10 korda kuulsam, sest keegi on minu blogi otselingi EPLi kodulehele üles riputanud.
Kimasin tööpäeva lõpus Püünsisse, kohale jõudes mulle nii väga tormine ilm ei tundunudki, kuid Siim tuli maha ja hakkas 4.7 rigama, egas midagi võtsin siis 4.0 ja freewave’ laua. Täpselt enne vetteminekut kukkus tuult vähemaks. Freewave väga mugav tiksumise laud ei ole :), tegin kokkuvõttes 2 triipu väikeste asjadega. Puhangutega sain käima, muidu tiksusin.
Õnneks jäi Siimule ka 4.7 väikseks ja sain tema uue 4.7 combat purjega sõita. Ülimõnus puri, minu 4.7 manic on justkui närvilisem käes.
Kui 4.7 ja suure lauaga vette jõudsin, oli tuul veids rohkem edelasse keeranud ja taga tekkisid minu jaoks ägedad hüpeka lained. Ühel triibul, kui hullasin taga murdlaines nägin äkki, et Aegna kivid-karid on suht käega katsutavas kauguses. Suht lühike tundus edelakaga triip Aegna alla, ilmselt seetõttu, et kõige parem tuuletsoon oligi alates nurga kivist, enne kattis saar tuult. Proovisin ka lainelt jibe teha, kaks tükki tulid väga juhuslikult välja ka.
Kokkuvõtteks väga-väga mõnus surfipäev ja maha ei raatsinud eriti tulla, aga kuna Tiiu-Aive meelitasid torti sööma, tuli pimeda eel ikka veest välja ronida.