26.08.2010 Harilaid, Uudepanga laht, 6.4 remedy, freewave 95, uim 27

Peale edelalaksusid keeras tuul kirdesse, kuid jäi oluliselt nõrgemaks. Peale 3.3-ga sõtmist, tundus see 6.4 ikka väga suur.
Kui eile oli Siimul ja Hellel kahepeale kokku purje 6.8 m2, siis nüüd oli mul üksi 6.4, Hellel muidugi kõvasti üle :), vist 9.
Tuult täpselt nii palju, et sain sõita küll, pagid tugevamad, ainult, et kalda pool olid vettikasaared täpselt trajektooril ees, alla väga lasta ei tahtnud ja mööda krüssates tuli tiksuda.
Harilaiu neeme pool oli vesi väga lahedat helesinist värvi ja murdus ka päris hästi. Sellise õrna tuulega oli ka arvestatava jõuga murdlaine, Uudepanga lahe Neeme küla poolt peale minnes ei olnud mingit lainet.
Väga mõnus soe ja päikseline päev – tellisime Reginaga endale sünnipäeva ilma, aga kuna kaks asja korraga oli liiga palju, jäi tuult mõnevõrra vähemaks kui eile.
Õhtul sünnipäevalaud gurmeelauaga Ollilt ja Vikilt, igatahes kala ja vein maitsesid väga hästi ja kogu pidu lõppes Divas. Sportlased 😉 said seda endale ju lubada, sest reedeks tuult ei lubatud. Div pidu oli ka eriliselt seiklusterohke.