20.09.2009 Püünsi, 6.4 Remedy, eagle 101 cm, uim select supercross 36 cm

Püünsisse kohale jõudes, väga ilus pilt ei avanenud. Üks suur slallipuri sai taga Aegna all käima, ees tiksusid ülejäänud purjed rohkem ja vähem enamuse ajast, aga kuna päikselist päeva ei saa niisama raisku lasta ja kohale oli juba tuldud, otsustasime asjad kokku rigada ja peale minna. Rigamise ajal veids ikka tõstis ka.
Peale minnes sain peaaegu kohe käima, vaeva tuli näha küll glissis püsimisega, tagapool oli see eest aga veidi rohkem tuult. Ühel korral oli ka veestart nibin-nabin. Esialgu sõitsin ainult Aegna pool toodrite vahel, sest seal oli rohkem tuult ja harjutasin jibe. Ma ei saaks öelda, et need mul kuidagi paraneksid, aga ma üritan ja harjutan :). Pooltes käin ikka raudselt sisse, glissis ei püsi ja ühesõnaga kõik samad vead nagu ikka.
Vahepeal suhtlesin Kirkega ja peale seda uuesti sõitu alustades, tundus, et oli tõstnud. Taga oli ikka juba kohati veids justkui palju, aga mitte veel ülejõukäivalt üle ja harjutasin muudkui jibe, nüüd tulid oluliselt paremad välja, glissis püsisin paremini ja jälle käima sain ka nagu naksti. Siim sai ka ilusti käima ja tegi täpselt minu nina all vulcani ära, teeb veids kadedaks ka, et tal nende asjade käsitsemine nii lihtsalt välja tuleb ja mul ei taha isegi jibe välja tulla. Ma küll kimasin temast enamuse ajast mööda, kuid mul oli ka sama suur puri kui tal ning uim ka oluliselt pikem ;).
Jällegi ei tahtnud päeva üldse ära lõpetada kuni kummaline kõhuvalu minu päeva lõpetas ja laenasin oma varustust Tiinale, kes juba kõik asjad Tarifale saatnud on. Eks ma muidugi kõiki Tarifale sõitnud ja sõitvaid tegelasi kadestan ka veidi, aga vaadake vahelduseks ka Eesti ennustusi…Ilmselt näeb minu purje nii esmaspäeval, teisipäeval, kui ka kolmapäeval, kui siis ikka töömesilastele ka tuult jätkub
Täna saime täpselt tuuleaja vees mööda saadetud, puhuma hakkades, jõudsime vette ja maha tulles veel ei langenud, kuid õige pea, kukkus pea täiesti ära.
Väga soe ilm ja mõnus surfipäev. Vees kokku ca 1,5 h ja ainult üks lobisemise paus vahepeal 🙂
See oli 54 kord merel sel aastal, kui arvestada kaks tiksumise päeva üheks.