20.08.2009 Surfilaager saares II päev: Tehumardi, 5.4 Poison, eagle 101, uim JP 30 cm ja Formula

Tänaseks tuult ei lubatudki. Hommikul ärkasin, kui ärksamad chicad juba putru hakkasid keetma, kuna tuult ei lubatud, ei olnud ka kiiret. Plaanisime täna piknikku chicade tiimi neitsite sünnade tähistamiseks ning kohaks valisime Tehumardi. Sealset kallast katab mõnus muruvaip, samas ei ole linnast ka nii kaugel kui Sõrve.
Tuul esialgu edelast ja nii max kuni 4 m/s, mingi hetk keeras läände ja Tehumardil maatuul, nüüd puhus ilmselt 5-6 m/s.
Esialgu tiksusin enda varustusega ning harjutasin fast tacki ja veids ka helitacki, kuna ma aga viimasest midagi aru ei saanud, siis seda eriti ei proovinud:oops:. Maha tulles pakkus Regina mulle oma Formulat, et mine proovi ja naudi käima saamist. Veids algul kõhklesin ka, need pidid ju hirmus õrnad lauad olema. Ütlen ausalt päris lahe oli sellega sõita, aga alguses oli ikka võõras – ega ma seda pumpamise tehnikat ju ei valda, teiseks on see laud küll suuruselt paras sepik, kuid see eest reageerib väga kergelt minu tegevusele nii jalgadega kui ka purjega. Kuna tegemist oli maatuulega ja ma olin piisavalt kaugele merele ära sõitnud – alguses ma sellega käima ei saanud, sõitsin käima saades ikka enda arvates väga vastutuult, aga see asi sõitis ka…nii kaua kui muidugi tuult ja pagisid jätkus. Täitsa lahe oli, soovitan kindlasti teistel ka proovida Formulat – trenni ja adrenaliini saab sellega küll 🙂

Kokkuvõttes väga äge piknik, laheda seltskonnaga. Lisaks sain ka surfipäeva kirja, sest formulaga sain ka glissi 🙂 ja tegemist ei olnud mitte nö poolkõva glissiga. Õhtul saun ja päev lõppes Divas, magama jälle ca 3-4 ajal.