15.08.2009 Püünsi, 5.4 Poison, eagle 101, uim 30 cm freemove ja 77 freewave, uim 22 wave

Päev algas erakordselt vara, kuna Arco Vara Spordiklubi toredate inimestega avastasime Kõrvemaa matkaradasid. Väga kihvt oli rabas mütata, aga kui ikka keset metsa puhub nii, et suured puud kõiguvad, siis ei saa küll mõtetega metsas olla :). Lõpuks sai ka matk läbi ning jõudsin ca 16 Püünsisse. Väga tore pilt ei avanenud, kuid rigasin siiski 5.4. Merel oli oluliselt parem, kuid eelmisest päevast oli ikka väsimus kontides. Harjutasin nii jibe kui paute, esialgu tulid kõik välja, ka toodrite juures rõvedas chopis paudid. Tiksumisega pautide tagumine ikka ilmselt aitab…
Siis läksin kaldale ja jäin Kairit ootama ja vaata-aga-vaata suure ootamise peale ilmus hoopis Aive välja. Kuna veel ikka puhus, lubasin talle enda lauda ja ise võtsin oma väikse. Seni kuni Aive rigas, tõmbasin suure lauaga veel mõned otsad ja jibed. Kaldale tagasi jõudes vaatasin, et kohe näha Aive on ka harjunud pigem purjed rigatuna Dahabis, Margarital ja mujal kuurist haarama. Ma ei saanud kohe üldse aru, kuidas mastijala ots nii sõlme saab minna…aga lõpuks oli tal äge surfipäev olnud.
Mina kimasin oma 77-ga, loomulikult proovisin jibesid nagu teen eaglega, nii ei tule ainult väiksega välja. Ma ikka jokutan flippimisega liialt kaua. Üks jibe tuli väikse lauaga kobaga välja, ükski paut sellega küll ei õnnestunud, aga ikkagi väga vinge laud ja 5.4-ga täitsa mõnus.
Homme jälle puhub