14.06.2009 Topu, 4.0 Manic, eagle 101, uim 23 freestyle

Prognoos: kagu, veidi vihma ja puhub. Puhus väga palju, kohale jõudes veel nii hull ei olnud, kuid muudkui tõstis. Lõpuks oli kuni 20 m/s kaldal, mis tähendas, et tagapool oli rohkem. Uhh kus oli alles ellujäämisvõitlus, kuid 2 jibe erinevatel halssidel tulid ikka välja, otsisin vähe vaiksemat kohta, mis oli muidugi pea võimatu, aga pagid olid sellised, et viisid sõna otseses mõttes lendu. Üks kord lendasid kamad ise – ca 5 m õhulendu ja siis maandusid, mina üritasin neile siis selles mudamülkas järgi minna.
Kuna olin Siimule ja Tibbukale järgi krüssanud, oli tagasitee Topu lahe teisest servast ikka meeletu pingutus. Allatuult ei olnud võimalik sõita!!!!:D Ma ikka ei saa aru, mismoodi on võimalik sõita Formula kamadega üle 10 m/s tuulega. Mul oli oma 4.0-ga täna ikka väga raju sõita, st ma pole elus nii uks lahti sõitnud, trapetsis ei olnud, aasades ei olnud, mingit kontrolli ei olnud, uks täitsa lahti, aga ma lendasin (glissasin) ikka megalt – vist oleks ka ainult mastist piisanud.:yes:
Ma ei ole kordagi näinud vee tuiskamist, tagant tulles tegin katapulte ikka ka ja vaatasin vahepeal merele, et mis toimub ja kas vähe vaiksemaks ka jääb! Päris põnev oli vett jälgida!! Kui maha jõudsin, siis ca 30 mintsa pärast, oli sama asi ka kalda all. Siis mõõdetigi 20 m/s kaldal ära. Siim sõitis täpselt enne seda tagasi, uks täitsa lahti, trapetsis ei olnud, Tibbukas ja Vabakas ka. Nemad panid pärast mõningast rahunemist tagasi, mina andsin purje Siimule ja rohkem enam vette ei läinud. Kalda all oleks hiljem isegi sõita saanud…aga no homseks lubab ka;)