13.06.2010 Topu, 4.0 Manic, freewave, uim 27

Eelmisel aastal sõitsin ka 13. juunil Topus :).
Koos tänase korraga olen sel aastal 15 korda vette saanud ja sellest 7 korda sõitnud 4.0 purjega:p. Täiesti ära olen harjunud Manicuga-mõni küll ütleb, et närviline puri, aga minu arvates ei ole:roll:.

Täna siis puhangulisem tuul, algul ikka väga kahtlesin, kas rigada 4.0, et äkki 4.7 oleks parajam olnud, aga sai ikka mindud 4.0-ga. Enamasti oli puri paras, vahepeal nats vähe ja lõpupoole veel vähem :).

Alguses puhus rohkem läänest, paremaga välja sõites olid toredad chopid, et chop-hoppi harjutada ja 3 korda sain uime juba veest välja, viimasel korral panin ka crashi. Proovisin kordi ja kordi, uskumatult see proovimine väsitas. Harjutasin ka tacke ja jibe. Glissis jibeni on ikka veel maad :(, kuid sellest hoolimata oli tänane päev ülilahe, sai harjutada kõike asju ja kimatud ka nii, et aitab.

Täna mina enam oma autosse ei mahtunud ja sain küüti Lunksi autos, vaatasime kohale sõites trictionary’st erinevaid jibe – videot vaadates on kõik selge ja lihtne, praktikas selleni jõudmine võtab ikka aega, aga hull tahtmine on kõike proovida duck ja laydown jibe, siis tahaks seda fronti liha-pehmeks-tagumise harjutust ka proovida – see tundus lihtsalt äge, kas ta ka abiks on, seda ma ei tea.

Tibbukas proovis täna vulcanit, hullud crashid olid, isegi auto juurde oli kuulda, et see mats vist Tibbuka järjekordne katseB)

Ootame nüüd siis järgmist Topu korda, et kõigega alustada-jätkata:yes: