13.06.2009 Topu, Poison 5.4, eagle 101, uim 30 freemove

Juba teistkorda kui mingid ennustused lubavad eestimaist suvist (külma ja vihmast) ilma ja veidike ka tuult ja kui Topus ei ole ühtegi nn Topu fänni. Tegelikult ei olnud peale meie nelja mitte kedagi. Vabamets ja Lauri olid varem kohal ja sõitsid küll. Minul oli vaja väike tripp Pärnust läbi sõita, sünnal käia ning seejärel Siimuga Toppu kimada.
Sõitsime Topus taaskord lahe teises otsas, kui poole maa pealt käima sain, sõitsin lõppu välja ja jibe – õnnestunult, uus triip ja lõppu jibe vasakuga – õnnestunult ja siis veel 1 paremaga ja siis veel 24 korda, kuigi siis enam nii libedalt ei läinud, et oleks kogu aeg kõik välja tulnud. Oma rekord aga ikkagi 27 jibe tehtud:yes:!! Jibe tehnika on veel allapoole arvestust, hoo lasen suht maha ja flippimine tuleb kohati kobaga, kuid enamasti kipun ikka aru saama, kui midagi valesti teen. Pean veel suutma põlvedest allapoole end saada ning ettepoole ka. Kindlasti harjutan jibe nüüd kogu aeg.
Pärast kui tagasi hakkasin tulema ja tuul juba vaikinud oli, tuli ka ainus proovitud tack välja, tagasiteel üritasin ka veel ühte, kuid see ei õnnestunud ja siis tuli tagasi tiksuda. Sel korral sai vähemalt ühe otsaga ja ca 20-30 mintsaga.
Kribinal-krabinal asjad kokku, õnneks on laupäev, sest Tln-sse jõudsime südaöösel.