09.09.2009 Püünsi, Manic 4.7, freewave 77, uim 22 cm wave

SSW ja kaldalt tundus mulle, et puhub. Igaks juhuks sättisin ka suure laua valmis.
Esialgu kohanesin väikse lauaga, sest no eaglega ei anna seda ikka üldse võrrelda. Laud saab sajandike jooksul aru, mis laual teen. Täna jälle selline ülimõnus päev, kõik sobis. Purjetrimm oli hea ja üle ei olnud, et manic oleks kuidagi närvilisena tundunud. Väikse lauaga tundub kiirus chopis oluliselt mugavam.
Kuna eelmisel korral lasid kõik uljalt mõlemalt poolt Nurga kivi mööda, katsetasin ka. Toodritest möödusin ainult Aegna poolt. Nurga kivist toodriteni ja kaugemale oli äge tsoon, isegi mõne laine pealt sain hüpekaid proovida, kuni nii julgeks muutusin, et ühe suurema pealt tõusin lendu ja maandusin sajaga nina peale, ise pea ees masti otsa. Silmi lahti tehes, olid kõik kohad terved ja jätkasin proovimist, kuigi ettevaatlikumalt. Üldiselt on see laine ja väikeste hüpekate tegemine mul veel väga nõrk ja peaks teiste kogemusi lugema.
Taga merel proovisin igal otsal ka jibe, kuid aeglase flippimise, mis on raudselt vale jibe tehnika süü, ei tulnud chopis-lainetes ükski välja. Püünsi basseinis aga tulid mõlemal halsil isegi mõned jibed väikse lauaga välja.
Jällegi väga äge päev.
Huvitav, et poolkirjanikust surfipoiss Tibbuka päevik pole veel suurema avalikkuse ette jõudnud…
https://www.surfiploog.blogspot.com/