09.08.2010 Püünsi, 6.4 Remedy, freewave 95

Lõunatuul ja otse välja Püünsis – nii palju risu ei olegi mina oma elus Püünsi vees näinud, veepudelid, mingid imelikud “ujuvad kivid”, puutükid. Lisaks olen unustanud, kuidas tuli mööduda tagumistest toodritest, kas Tallinna poole jääb kirjeldatud madalik. Sõitsin siis nii, et lasin veidi alla või jälgisin, et lootsi ei tuleks ja siis tegin manöövri (enamasti koos veestardiga ;)).
Vahepeal oli nurgakivist mööda saades ja veidi enne seda nii, et hoia hammastega kinni, siis jälle tiksumise rida. Üldiselt sain nurgakivi juures ja edasi ilusti sõita. Vahepeal tiksusin ka koos omadega basseinis.
Täna oli päev, kus sõitsin jälle samasuure purjega, kui Tibbukas ja suuremaga kui Siim ja Vabakas – täitsa suurte asjadega sõitmise tunne tekkis.

Lubas rohkem tuult, aga läks nagu viimasel korral Püünsis, millest eraldi polegi sissekannet teinud, kui kõige paremini said surfata mitte töö inimesed… Mina sain ca tunnikese oma 4.7-ga sõita, suuremaks ka rigada ei viitsinud. Tundus, et vaikis ikka igasugu purjega tiksumiseks, st minu purjede valikust tiksumiseks