09.07.2009 Topu, manic 4.0, freewave 77, uim wave 22 cm

Uskumatu, kuid keset juulikuud puhus nii palju, et papa slallil sõideti 3-4 purjedega. Meie, Siimuga tööl ja otsustasime startida peale tööd Toppu, kuid nö sellesse secret Toppu – hea rahulik, enamus inimesi ju sadama Topus, siiski ca 15 purje ka secret spotis.
Lõuna tuul, 12-13 m/s, kohati puhangud tugevamad. Esialgu sõitsin nagu enamus kaldalt kuni paremal asuva saare ja maa vahele, mõni jibe isegi tuli algul välja. Väga oluline on jalgade asend sellel laual, ikka väga keskele tuleb jalad asetada nii veestardi kui ka manöövrite puhul. Curvib väga hästi ja kiire laud. Lõpuks proovisingi laua kiirust ja kontrolli lahe keskel – väga, väga mõnus oli!! Kokku vees ca 3 tundi, Siim ja Tibbukas veelgi kauem.
Ööbisime Topus, et hommikul veel tunnike sõita. Kuna hommikul kell 6 oli tuul vaiksem kui eelmisel päeval, ei suutnud mina end nii vara üles ajada, et purje vahetada ning veel sõita jõuda. Pakkisin asju, rigasin oma ja pärast ka Siimu asjad lahti ja tänu sellele jõudsin isegi väga norm ajal hommikul tööle. Kade olin küll, eriti seetõttu, et ilm hakkas just seistme ajal ilusks minema, tuul ühtlasemaks, aga töö juba ootas…Kuid eelmine päev oli tõeliselt mõnus ja eks ma selles vaimus ootan uut tuulist päeva.