05.06.2010 Trepikas, 4.7 Manic, freewave 95, uim 27

Kaldalt tundus justkui puhuks, aga juba merel olnute sõnade kohaselt on vees väga puhanguline. Sai siis 4.7 kokku rigatud – kõik mõõdud olid justkui valesti – alt 2 cm ja poomist 4 cm valesti, kusjuures varem on sellele purjele kõik mõõdud täpselt sobinud. Veids kummaline tundus, aga läksin ilma pikemalt juurdlemata peale.
Võrreldes eelmise päevaga oli ikka tõeliselt kehv päev (delikaatselt öeldes), tuul jube puhanguline, mõned tiksumise augud ka sees, aga chop siuke, et vahepeal ette polnud võimalik näha, sest vett kastis näkku nii mis kole. Paar otsa tegin ja siis jälle kaldale tagasi, kuigi ma Kõu sünnaga üle ei pingutanud, ei sõitnud ikkagi korraga eriti kaua. Igatahes sain aru küll, miks lõuna-eestlased nii hästi surfavad – need olid kõike muud kui mõnusad ja lihtsad tingimused!

Peale ca pooletunnist sõitu ja kaldal käimist, oli tuul veidi keeranud ja chop pehmemaks muutunud ning tuuleauke ka vähem ja tingimused paremad. Mul õnnestus 100-ga sõites ka katapult teha, mida enam tükk aega juhtunud pole, et lihtsalt glissides tugevama briisiga katakasse lendan.
Võrkudest tuleb ka eemale hoida või vähemalt ületada neid nii ettevaatlikult, et nendesse kinni ei jää. Peale esimest ületamist ma nende ligi enam minna ei tahtnud ning lasin lipu kõrvalt läbi, kus võrk surfates ületamist ei seganud.

Kokku vees ca 1 h