04.06.2010 Topu, Manic 4.0, freewave 95, uim 27

Küll on ikka hea, et selline koht nagu Topu on olemas.
Pole probleemi, kui sõidame Siimuga ühesuuruste purjedega. Kui mina merele jõudsin, oli Siim võtnud juba 4.1. Jibides tuleb küll ülepurjestusega rohkem crashe. Üldiselt mul see jibe uue lauaga ei tule, umbes pooled või kolmandik õnnestub. Mõned tackid tulid ka välja.
Vahepeal sõitsime ka poide vahel ja segasime teisi sõitjaid ;), sest Helle oli kivi leidnud jummala keset rada, aga ilmselt teised sõitjad selle otsa ei sattunud.
Proovisin jälle ka chop-hopi lainest, aga vahel ei saa üldse aru, milline on õige laine, sest siis kui mulle tundub, et see on õige nurga all, ei õnnestu midagi ja teinekord toimub kõik iseenesest. Maandumist tuleb ka kõvasti harjutada, sest ma kipun ikkagi vastu tuult punnitama ja see laud läheb mega kergelt spinni. Võibolla peaks chop-hopi jaoks jala-aasade asetust muutma wave´asendisse. Viimane aeg on pilk peale visata trictionary dvd-le ja teoorias endale asi rohkem selgeks teha.
Topu tingimustes tundub see laud täitsa mõnusalt kiire.

Kuna ilm oli mõnusalt päiksepaisteline, panin selga 3/2 kalipso (pikkade varrukatega), sõitsin mütsi ja kinnasteta, aga õhukse kalipsoga hakkas veel jahe.
Kokku vees ca 2 tundi.

Siim on tänasest lisaks vulkani ja spocki-mehele ka flaka-mees, täitsa kadestamisväärt, kui kiirelt ta need selgeks saab…mina raiun juba terve hooaeg jibe ja tulemust nagu pole..tundub, et trictionary ja vahel filmitud surfipäev ikka aitab.