25.08.2010 Sõrve, 4.7 manic, 3.3 manic, freewave 95, uim 27 ja 22

Lubas sama tugevat tuult kui eile, kuigi päeva varasemaks pooleks vähem. Startisimegi siis varem, et 3.3 jälle üle ei oleks :).
Kohale jõudes oli pilt vaiksem kui eile ja rigasin 4.7. Sain pooltunnikest sõita ja siis algasid sajuperioodid, nii et teiselt kaldalt tagasi surfates panin käe silmade ette, sest vihmapiisad maandusid näole justkui suured raheterad.
Just enne vihma jõudsid ka Eteri, Helle ja Regina kohale, nii me ootasimegi suure vihma igaüks oma autos ära. Siim ja Simo läksid vihma vahel korra peale ka, alguses tiksusid ja siis kui unustatud tuulenupp jälle sisse keerati, oli purje liiga palju. Ja jälle üks tõsisem vihmapilv lähenes. Elus esimest korda nägin teisel kaldal vesipüksi, küll väikest, aga hästi oli näha, kuidas sasis vett, rohtu ja puid. Peale vihma hakkas jälle selginema, läksin wc-sse ja kui tagasi jõudsin, ei suutnud uskuda, et jälle on tuul sama kiiresti tagasi nagu nupule vajutades.
Nüüd oli aeg jällegi 3.3 rigada.
Siim pani 4.1 ja kuna see talle igatpidi üle oli, ei osanud ta midagi muud teha, kui mittepagilistes kohtades mõnda trikki proovida ja nii see one-handed spock tal ka tuli.

Tingimuste mõttes täpselt sama nagu eile – chop, pagid kuni 20 m/s. Sõitsin ca pooltunnikest, hullult äge adrekas, aga ka hullult palju üle ja andsin purje Siimule.
Lõpuks sõitsid Helle ja Siim kahekesi veel ca tunnikese.