01.08.2009 Sõrve, 5.4 Poison, eagle 101 L, uim JP 30 cm freemove

Siim uuris ja puuris ilmaennustusi ning otsustasime eelmisel õhtul Sõrve kasuks, kuna madalrõhkkond tundus ikka väga kahtlane. Laupäeva hommikul Saares äratas mind Tiina kõne, et mis toimub. Õue vaadates, ei toimunud veel midagi. Samas olid kõik ennustused maha võetud v.a. Sõrve ja Pärnu ehk Liivi lahes ilmselt puhus. Ja nii hakkas vaikselt kerima tuult üles ka linnas.
Sel korral oleks äärepealt olnud hea õppetund – alati tuleb kogu kama kaasa vedada. Kuna ennustused, olid ka veel reedel väga head, mõtlesin, et võtaks ainult väikse laua kaasa. Väga hea, et Siim ikka suure laua ka peale viskas.
5.4-ga väga hea sõita, veidi puhanguline tundus jälle. Põhi on Sõrves ikka väga täis kasvanud. Huvitav kas need ka kunagi pinnale jõuavad, siis on seal küll võimatu sõita. Esialgu tulid kõik jibed välja, st minumoodi jibed (glissis ei püsi) ja kui Siim siis õpetama tuli, kuidas glissis jibe teha, käisin esialgu kõik eranditlut sisse. Lõpus hakkas taas välja tulema, kuid ikkagi kaugel glissist. Uhh, kus tuleb vaeva näha. Paut, ka tahab välja tulla, siis kui ise heaks arvab. Kuidagimoodi ei näe seda arengut enam…
It’s all about PAUT…
Kokku sel aastal veel käinud 36 korda, kui jätta välja väga mõttetud üheotsased tiksumised